У Маріуполі в стоматологічній клініці раптово помер 2-річний хлопчик: як покарали лікарку

У Маріуполі в стоматологічній клініці раптово помер 2-річний хлопчик: як покарали лікарку

Родичі та прокуратура оскаржуватимуть рішення суду.У м. Маріуполь Донецької області в стоматологічній клініці під час процедури помер 2-річний хлопчик. У трагедії підозрювали 52-річну лікарку, проте суд її виправдав.

Про це під час пресконференції розповів керівник Донецької обласної прокуратури Євген Білоусов, пише pr.ua.Відомо, що трагедія сталась ще в липні 2017 року. Тоді батьки привели дитину до стоматолога. Проте під час процедури хлопчику стало зле і він помер.

Правоохоронці встановили, що хлопчика лікували під загальним наркозом. Також перша експертиза назвала причиною смерті асфіксію — марлевий тампон перекрив доступ кисню в організм дитини. Лікарці загрожувало позбавлення волі терміном до 5 років, проте 19 липня 2021 року Іллічівський районний суд Маріуполя виправдав жінку. Тепер родичі хлопчика та прокуратура оскаржуватимуть це рішення. «В основу виправдувального рішення суд вклав неприпустимість деяких доказів, які, на думку суду, були зібрані з порушенням вимог Кримінально-процесуального кодексу України», — розповів Євген Білоусов.

Залиште свій коментар