У Луцьку школярі влаштували жорстоку бійку: друзі знімали і кричали «бий ще» (відео)

У Луцьку школярі влаштували жорстоку бійку: друзі знімали і кричали «бий ще» (відео)

У Луцьку жорстоко побилися школярі на території навчального закладу. Зокрема, хлопець добивав лежачого кулаками в голову і ногами по хребту.Відео опублікували в Telegram-каналі «Новини Луцька та Волині. Конкурент».

Що кажуть у дирекції школи

Так, інцидент трапився у школі №16. Її директор Василь Троцький запевняє, що такі інциденти не є систематичними.«Бійка була – учасниками були учні середньої ланки. У хлопчиків на побутовому рівні виник конфлікт під час перерви, а потім, коли вони йшли додому, ви вже бачили, що сталося», – розповів він.

Директор каже, що постраждалий хлопчик звернувся до медсестри і сказав, що впав. Ознак побиття вона не побачила, тому учень повернувся до навчання. Тому наразі директор школи створив спеціальну комісію з розслідування інциденту. Також при батьках у дітей взяли пояснення.
«Ми з’ясували, що не було постійних випадків тиску і булінгу. Батьки, звичайно, засуджують таку поведінку дітей. Мама потерпілого хлопчика сказала, що претензій до кривдника її сина не має, але хоче, щоб ми в усьому розібралися. Тому на профраді це питання буде підняте разом з батьками», – каже очільник школи.

Окрім того, через випадки злослів’я серед учнів, які чути на відео, також проведуть відповідну роботу.

Залиште свій коментар