У Києві жінка влаштувала прання просто біля Центрального залізничного вокзалу. Відео

У Києві жінка влаштувала прання просто біля Центрального залізничного вокзалу. Відео

У Києві жінка прала свої речі неподалік від Центрального залізничного вокзалу. Мильну воду вона зливала пішоходам під ноги.Про це повідомив на сторінці спільноти Київ Оперативний у соціальній мережі Facebook. Коли стався інцидент, не уточнюється (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця сторінки).

«Жах зі столичного центрального вокзалу. Жінка пере речі просто посеред заповненого людьми тротуару, виливаючи брудно-мильну воду під ноги пішоходам на тротуар… Люди терпляче обходять ці потоки», – йдеться в повідомленні.Жінка зливала воду під ноги пішоходам.

У коментарях користувачі мережі написали, що впізнали цю жінку. Нібито її вранці часто бачать у центрі Києва, де вона просить милостиню.

«Вона вранці на Інститутській, оскільки потік великий на роботу йде, ввечері там нічого робити, тому на вокзал їде», – написала користувачка Карина.Користувачі впізнали жінку.

Нагадаємо, раніше в Києві «герой парковки», який представився полковником міліції у відставці, неадекватно відреагував на зауваження про зупинку на тротуарі та вилив на активістів потік нецензурної лайки. Після цього автохам почав погрожувати поліцейським.

 

Залиште свій коментар