У Києві бійцівський собака тримає в страху весь район: нападає без намордника на дітей

У Києві бійцівський собака тримає в страху весь район: нападає без намордника на дітей

У Києві на Березняках бійцівський собака нападає на людей, перебуваючи на вулиці без намордника.Про це повідомила Женя Луковнікова в групі New Русанівка на Facebook.

Жінка повідомила, що тварина напала на її сина. Господар пса в цей час спокійно курив кальян. Але цим все не закінчилося, собака продовжувала кидатися на людей, які були поруч.«Сьогодні, близько 22.00 на пішохідній зоні під пішохідним мостом на Березняки дитину вкусив собака. Господар в цей момент курив кальян, собака лежав мирно біля крісла без намордника, на повідку, з боку велосипедної доріжки. Дитина проходила повз, досить близько. Просто проходила — не бігла, не махала палицями, не кричала. Собака кинувся і вкусив сина із зовнішнього боку стегна», — розповіла Женя.

На зауваження господар пса не відреагував, а почав погрожувати поліцією.«Поки ми з’ясовували ситуацію, собака кинувся ще й на самокат, що проїжджає повз. За цей час, ми вислухали скільки нагород у собаки, як дитина спровокувала собаку, що ми не там йшли, брешемо, але тільки не вибачення і питання про самопочуття», — зазначила мати дитини.

Поліцію чоловік чекати не захотів і поспішив додому.

«Коли підтягнулися свідки та людина зрозуміла, що поліцію ми все ж маємо намір чекати, почала йти. Ми пішли за ним, ще раз запропонували дочекатися поліцію і сфотографували. У відповідь почули багато гидот і гучну незв’язну промову», — резюмувала жінка.

У Києві бійцівський собака тримає в страху весь район: нападає без намордника на дітейУ Києві бійцівський собака тримає в страху весь район: нападає без намордника на дітей

У Києві собака напала на дитину (facebook.com/groups/NewRusanovka)

У коментарях люди написали, що собака все одно повинна бути в наморднику.

  • Бігли не бігли, махали або не мазали руками, собака повинна бути в наморднику по-любому!
  • А навіть якщо бігла дитина?! не можна, бо це провокує собаку?! так тримай свого улюбленця на повідку якщо ти в людному місці!
  • Слів немає від обурення! Заяву обов’язково потрібно написати. Наступною жертвою може бути зовсім малюк.
  • Такі породи повинні вигулюватися тільки на повідках і в намордниках.
Залиште свій коментар