У Дніпрі викладачка обматюкала студента за запізнення на лекцію. Відео

У Дніпрі викладачка обматюкала студента за запізнення на лекцію. Відео

У Дніпрі викладачка нецензурно вилаяла студента за запізнення на пару і пообіцяла його «помножити на мінус нуль», якщо він надалі порушуватиме дисципліну. Студент зафільмував розмову з педагогом на телефон.Скандал виник в Індустріальному коледжі. За запізнення на лекцію на 3 хвилини викладачка навчального закладу обматюкала студента. Як стає зрозуміло з оприлюднених в мережі кадрів, ситуація із запізненням цього хлопця траплялась не вперше (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця сторінки).

На відео видно, як студент заходить в аудиторію, де його зустріла вчителька, та у грубій формі пояснила йому, що спізнюватися погано.«Я більше повторювати не буду. І попереджати не буду, бо я не МОЗ. Помножу на мінус нуль. Так зрозуміло? А понти свої дешеві будете колотити у себе на районі. Там, де ви о***нні пацани. Все зрозуміло? От так,» — заявила викладачка.

Студент опублікував своє відео на каналі в TikTok «nosok 14488». Однак, згодом видалив його, і зараз там немає цього ролика. Та, як відомо, інтернет пам’ятає все, відео поширили і воно тепер гуляє просторами інтернету.Обережно, на відео присутня нецензурна лексика!

 

Залиште свій коментар