У Чернігівській області попрощались із загиблими у ДТП із маршруткою мамою з донькою і закоханою парою

У Чернігівській області попрощались із загиблими у ДТП із маршруткою мамою з донькою і закоханою парою

Колона із містян, які прощались із загиблими розтягнулась на сотні метрівНа Чернігівщині прощаються із загиблими в наймасштабніший аварії цього року — між маршруткою та вантажівкою, в якій загинуло 13 людей.

Про це йдеться в ТСН.14.00.Найбільше жалобних церемоній у невеличкому містечку Борзна, тут приспущені прапори, або ж вони мають чорні стрічки. Опівдні в місті попрощалися з Ніною та Юлею Ткаченками. Вчителька англійської мови їхала до лікарні, а її донька — студентка третього курсу київського політеху — супроводжувала маму. На прощання прийшли десятки містян і колона розтягнулась на сотні метрів. Люди несли квіти і жалобні вінки.За кілька років до того, теж в аварії, загинув чоловік та батько жінок.

А в ці хвилини Борзна прощається із Ярославом Веремієнком — він їхав в автобусі разом зі своєю дівчиною — Вікторією Гурин. Вони були закохані, збиралися побратися, і загинули разом.

Вікторію також поховають сьогодні, у її рідному місті Мена. «Збирали кошти на весілля, днями мав їй освідчитись», — розповідають рідні хлопця.

Залиште свій коментар