У Черкасах обрали запобіжний захід бабусі, яку підозрюють у знущаннях з онука

У Черкасах обрали запобіжний захід бабусі, яку підозрюють у знущаннях з онука

Соснівський районний суд міста Черкаси 31 серпня задовольнив клопотання прокуратури про утримання під вартою протягом 60 діб 51-річної Вікторії Лясової. Жінку підозрюють в залишенні в небезпеці малолітньої дитини, яке спричинило тяжкі наслідки.Як повідомило джерело OBOZREVATELсуд проходив в закритому режимі. Закрити його для преси зажадала відповідачка. Суддя клопотання задовольнила.

У прокуратурі повідомили, що розслідування справи триває. В цей час підозрювана буде перебувати під вартою.Жінці повідомили про підозру за фактом залишення малолітньої дитини в небезпеці, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 3 ст. 135 КК України).

«За версією слідства, підозрювана, яка тимчасово доглядала за дитиною, спостерігаючи за поганим станом здоров’я хлопчика, не звернулася за професійною допомогою до закладів охорони здоров’я та намагалася самостійно надавати йому медичну допомогу, залишивши в небезпечному для життя стані», — сказано в повідомленні.Нагадаємо, в Черкаську обласну лікарню 27 серпня була доставлена шестирічна дитина з серйозними тілесними ушкодженнями. У неї діагностували гематому головного мозку. У дитини також відірвані губи і пошкоджені вуха, відсутня частина статевого органу.

Директор обласної лікарні Микола Кондрацький заявив, що хлопчик знаходиться в критичному стані, і йому потрібна термінова операція, проте провести її зараз неможливо через стан дитини.

 
За даними журналістів, Вікторія Лясова кілька разів була в офіційному розшуку.
Залиште свій коментар