У центрі Києва біля будівлі МЗС паслися кози. Фото

У центрі Києва біля будівлі МЗС паслися кози. Фото

У столиці помітили двох кіз, які паслися в самому центрі міста. Їх побачили біля будинку Міністерства закордонних справ України.Фото тварин біля МЗС опублікував член Ради Національного банку України Василь Горбаль. Він зазначив, що тварин треба відлити у бронзі (щоб подивитися фото, доскрольте до кінця сторінки).

Цих двох кіз регулярно помічають у центрі столиці. Зокрема, у 2019 році їх кілька разів фотографували й біля МЗС, і на Михайлівській площі, також бачили їх у сквері біля Володимирського проїзду.Дві кози паслися біля МЗС.

У коментарях під дописом користувачі жартували, що на фото біля МЗС «російська делегація», а журналістка Наталія Влащенко зазначила, «ось де справжній постмодернізм».

Користувачі соцмереж іронізували на тему, хто зображений на фото.
На появу кіз біля МЗС відреагували відомі журналісти.

У тварин є господар, який мешкає неподалік від МЗС на вулиці Алли Тарасової. Тварини живуть не у квартирі, а в спеціальному облаштованому гаражі на подвір’ї. Кізочки Зіта та Гостроріжка стали своєрідним символом столиці.Попри те, що їх бачили вже не раз, їхня поява на вулицях міста завжди викликає позитивні емоції в киян та гостей столиці. І це дуже подобається їхньому власнику.

Залиште свій коментар