У артистів РФ почалася криза: публіка масово відмовляється йти на концерти

У артистів РФ почалася криза: публіка масово відмовляється йти на концерти

Російські співаки Олександр Малінін та його син Микита 12 та 13 серпня планували виступити у Геленджику та Сочі. Але глядачі не розкупили квитків. У результаті на концертах були заповнені лише близько третини залів. Проблемою стала ціна квитків. Крім того, у схожій ситуації опинилися й інші артисти РФ. Зокрема, співачка Анна Семенович та гурт «Земляни».Як пише Стархіт, вартість місць на виступи Малініних у перших рядах досягала шести тисяч рублів. На гальорці їх продавали за тисячу сімсот.

Олександр та Микита Малініни.

«Зірки повинні розуміти, що люди не готові платити по 12 тисяч рублів за два місця на третьому ряду. Час непростий, а гонорари артисти не знижують. От і отримують скасування: квитки не продаються – дай Боже, заплатити за житло та їжу на відпочинку» – прокоментували касири.Анна Семенович.

Крім того, 14 серпня в тому ж Геленджику було заплановано концерт 42-річної Анни Семенович та гурту «Земляни». Але його скасували, оскільки зібраних коштів не вистачило навіть на те, щоб сплатити за переліт зірки. Шанувальникам вже повертають гроші за виступ, що не відбувся.

Відомо, що у касах закликають артистів на якийсь час знизити гонорари. Як приклад ставлять виконавця хіта «Ягода-Малинка» Хабіба. Він вимагає відносно невелику суму – всього 600 тисяч рублів за виступ і збирає традиційну кількість фанатів.Хабіб.
Залиште свій коментар