«Тяжко поранених утопили разом із крейсером»: батько загиблого на «Москві» строковика виступив зі звинуваченнями влади РФ

«Тяжко поранених утопили разом із крейсером»: батько загиблого на «Москві» строковика виступив зі звинуваченнями влади РФ

Батько російського строковика, який загинув на підбитому українськими захисниками крейсері «Москва», звинуватив військово-політичне керівництво Росії у вбивстві екіпажу флагмана Чорноморського флоту РФ. За словами Дмитра Шкребця, моряків ніхто навіть не намагався врятувати, кількість загиблих жахає.При цьому тих, хто вижив, за словами Шкребця, втопили разом із крейсером, щоб приховати масштаби катастрофи. Про це батько російського строковика написав на своїй сторінці у «Вконтакті».

З моменту підбиття та подальшого затоплення крейсера «Москва» Дмитро Шкребець намагається знайти відповіді на питання, що трапилося з його сином. Командування Чорноморського флоту РФ, а за ним — і прокуратура, а також всі можливі інстанції, куди він звертався, заявляють, що моряк-строковик Єгор Шкребець «зник безвісти» серед моря.На думку батька російського моряка, у тому, що «Москва» була підбита, винне командування крейсера та флоту.

«З 11.04 по 13.04 крейсер «Москва» практично не змінював координати. Із записок члена команди: «Ми спостерігали надводні платформи з видобутку нафти або газу, ми постійно їх бачили». 80 миль від острова «Зміїний» або від Одеси (плутаються в словах ), так їх навчили говорити», — пише він.Шкребець звинуватив російське командування у вбивстві екіпажу крейсера.

«По суті крейсер «Москва», який не змінює свого положення протягом 2 діб, був легкою ціллю. Кораблів супроводу не було. Флагман та моряків убили! Убитих багато, строковиків багато. Точні цифри поки що не можу сказати, у мене їх немає. Але…багато», — пише він.

У затопленні "Москви" батько загиблого моряка звинувачує командування

Він також заявив, що моряків на «Москві» ніхто навіть не намагався врятувати. «Доблесні» офіцери РФ були зайняті порятунком власних шкур.

«Рятувальні роботи в перші хвилини після катастрофи на кораблі не проводилися, офіцери, як щури, врятувалися першими. Моряків покинули, на камбузі покинули всіх!» — обурюється Шкребець.

Екіпаж ніхто не намагався врятувати

На думку Шкребця, у Кремлі намагалися приховати те, що сталося.

«А тепер давайте згадаємо цього. КОНАШЕНКОВА… Який о 2.00 14 квітня повідомив країні, що сталося на крейсері «Москва». Я знаю, що до 1.00 14 квітня крейсер не подавав сигнал SOS, хоча подія сталася близько 15.00 13 квітня». Хотіли замовчати і приховати, за своєю старою традицією брехливих і нікчемних тварин!» — обурюється батько загиблого строковика.

Він запевняє: у бажанні приховати масштаби поразки, в Росії наважилися позбутися поранених моряків: їх, на думку Шкребця, втопили разом із крейсером.

«Знаєте, чому у них немає тяжко поранених? Вони їх утопили разом із крейсером! У Севастополь корабель не можна було буксирувати, інакше для всіх стало б, що сталося, вони в ніч з 13.04 на 14.04 відтягли його на південь Чорного моря і там втопили. Це гола правда. Зла, страшна правда, і я це доведу, прийде час – і я це доведу. Подивіться, з якими страшними істотами при владі ми живемо», — заявив Шкребець.

Батько загиблого моряка вважає, що крейсер був затоплений разом із тяжкими пораненими

Також батько загиблого на «Москві» строковика знову заявив, що його син не підписував контракт із російською армією. Так само, як не робили цього багато інших моряків на крейсері.

«Знаєте, невгамовний біль. Якби Єгор підписав контракт, я б мовчав, підписав, значить, будь готовий до війни, ти обрав професію солдата. Але він не підписав, і таких як він багато. Обставини загибелі жахливі, їх зрадили і «злили». І тепер вищі армійські чини мусять покинути свої посади. Чи ми їх, чи вони нас.», — сформулював свої вимоги Шкребець.

Єгор Шкребець не підписував контракт, запевняє його батько

При цьому батько загиблого строковика висловився з приводу того, що думає про президента РФ Володимира Путіна. Він опублікував відео, де російський диктатор запевняє, що строковики воювати в Україні не будуть. «Хто брехун?» – підписав відео Шкребець.

Хто ж бреше? - цікавиться батько загиблого на "Москві" строковика, нагадуючи про обіцянки Путіна не задіювати строковиків у війні.
Залиште свій коментар