Травесті-діва Монро показала себе чоловіком і назвала своє справжнє ім’я. Фото

Травесті-діва Монро показала себе чоловіком і назвала своє справжнє ім’я. Фото

Українська травесті-діва Монро розповіла шанувальникам про свої шкільні та студентські роки. Артистка показала архівні фото, на яких вона виглядає як чоловік, та зізналася, чому не реагувала на булінг однолітків.Відвертими подробицями життя 43-річна знаменитість поділилася з журналістами програми «Неймовірна правда про зірок» (СТБ). Вона згадала, що в юності оточуючі приймали її за гарненьку дівчину, а чоловіки знайомилися на вулицях.

Монрітта, а на той момент ще Олександр Федяєв, навчалася у звичайній київській школі. Вже у 16 років, як розповідає сама артистка, вона мала дуже миловидне личико.«Блондинка, з кучерями… Була схожа на активну лесбіянку. Така дівчинка-дівчинка. Зі мною на вулицях чоловіки знайомилися, машини сигналили, зупинялися», – поділилася Монро.

Фото Монро у 11 класі

Однокласники ображали хлопця за нестандартну поведінку та зовнішній вигляд. За словами шоувумен, у школі її не били, але про дитячу жорстокість і булінг вона знає не з чуток.«Мене не били, але до цього все йшло. Мене ображали за манерність, голос, поведінку. За те, що я відрізнялася. В принципі, можна було дати здачі, але я завжди боялася вбити. Мені здавалося, я зараз візьму цеглину та вдарю так, що винесуть ногами вперед», – пояснила діва.

У студентські роки все змінилося. Саме в університеті, КНУ ім. Шевченка, навчаючись на хіміка високомолекулярних сполук, Сашко зрозумів, що хоче виступати в образі жінки. Свої перші золоті чоботи Монро купила у продуктовому магазині.

Перші чоботи Монро для виступів

«Я вийшла за хлібом, а там продавалися високі чоботи. Дуже складно було знайти взуття модельне, гарне, на шпильці мого розміру – 40-41», – розповіла зірка.

Вночі травесті-діва сяяла на сцені в клубах, а вдень старанно навчалася у ВНЗ.

Фото Олександра Федяєва на студентському квитку

Я виступала до четвертої ранку з макіяжем, а вже о 8:20 була на парах. Я наївно думала, що ніхто не бачить залишки косметики на моєму обличчі. Але, до честі моїх одногрупників і викладачів, ніхто не поставив жодного питання», – згадала Монро.

Перший виступ в образі Монро

Зірка підсумувала, що булінг у школі не зіпсував її дитинства. Вона згадує свої ранні роки як чудовий час.

«У мене батьки працювали на заводі. Коли були вихідні, пов’язані з державними святами, і треба було забезпечити явку на демонстраціях, для мене це були найкрутіші тусовки. Дуже приємні спогади. Незважаючи на причіпки та вимоги суспільства, я мала дуже класне дитинство… І все життя зараз теж», – розповіла шоувумен.

Монро у дитинстві

Коротко про зірку:

  • Травесті-діва Монро – телеведуча, актриса, співачка, блогерка, відома українська шоувумен.

    Першою ввела в загальноросійську термінологію поняття травесті-

    діва і перша артистка, яка відкрито заявила про себе, як про трансгендерного

    представника шоу-бізнесу в Україні

  • Народилася 1978 року в Києві у сім’ї інженерів.
  • У 1999 році–2000 була першою ведучою шоу-програм гей-клубу «Клітка» на Печерську. У 2008–2009 р.р. проводила щотижневе «Шоу Монро» у самому топовому клубі Києва «Арена», за участю Монро створено мюзикл «Lady’s». З січня 2020 року є співведучою програми «Зірковий шлях» на каналі Україна.
Залиште свій коментар