Товкли об землю головою і лупцювали, поки інші знімали: у Запоріжжі школярку по черзі побили дві старші суперниці (відео)

Товкли об землю головою і лупцювали, поки інші знімали: у Запоріжжі школярку по черзі побили дві старші суперниці (відео)

У Запоріжжі конфлікт між двома школярками, який закінчився побиттям молодшої, має ще один інцидент. Виявилося, що 13-річну дівчину цього дня побили одразу дві старші суперниці, тоді як раніше повідомлялося про побиття однією.Відео ще одного лупцювання дівчини опублікували у телеграм-каналі its_zp.

«У побитті школярки на Лівому, брала участь ще одна дівчина», — підписали відео його автори.На відео видно, як старша дівчина повалила молодшу на землю і почала лупцювати. Вона сіла зверху і товкла свою суперницю обличчям об землю, давала ляпаси та била по голові. В цей час навколо зібралися роззяви-однолітки, які стояли і не втручалися, і через одного знімали все, що відбувається, на телефони.

Після цього молодшу дівчину відлупцювала ще одна 15-річна суперниця, відео цього побиття потрапило у Мережу. Його побачили правоохоронці під час моніторингу соцмереж. Інфомацію про подію внесли до Єдиного обліку заяв і повідомлень про кримінальні правопорушення та інші події. Втім, третя учасниця конфлікту тоді не фігурувала.Обережно! Відео містить сцени насильства (відео 18+) 

Залиште свій коментар