Того року медузи, цього — змії: узбережжя Азовського моря окупували плазуни (відео)

Того року медузи, цього — змії: узбережжя Азовського моря окупували плазуни (відео)

Змії лякають відпочивальників.На узбережжі Азовського моря відпочивальникам дошкуляють плазуни. Їх розвелося дуже багато, а таке сусідство людям не до вподоби.

У Мережі опублікували відео, на видно, як змії окупували узбережжя Примпосаду.«Того року медузи, цього активізувалися змії. Будьте обережні, тому що можна просто не побачити», — попередила відпочивальників депутатка Запорізької облради Ірина Славова.

Вона додала, що місцеві розповідають, що після того, як побудували вітряки, птахи, які раніш їли змій, бояться літати поруч і це благодатно діє для размноження змій на цій теріторііКористувачі розділилися у думках. Хтось вважає, що на відео цілком безпечний вуж, інші, що це — степова гадюка.

«Є два види вужів в Україні та в нас на півдні — звичайний вуж зазвичай має «вушні» білі, жовті, помаранчеві навіть темні плями — у іншого водяного вужа — таких «вушок» немає, саме він частіше зустрічається на узбережжі Азовського моря та харчується рибою, є санітаром моря. Дуже корисний плазун в екосистемі», — прокоментувала наукова працівниця Приазовського національного парку Галина Микитинець.

За її словами, степова гадюка розселилася по всій Обитічний косі, цьому сприяє наявність кормової бази — мишовидних гризунів та заповідна територія, людей там не багато. У гадюки зигзагоподібний малюнок на спині і вони не такі великі, як водяні вужі та й плавають не дуже охоче, а вуж на відео — це сухопутний степовий вид, занесений до Червоної книги України.

Залиште свій коментар