Скандал з блогером та iPhone: Волошин заявив, що його підставили актори і друг

Скандал з блогером та iPhone: Волошин заявив, що його підставили актори і друг

Олександр Волошин стверджує, що жінка з дитиною на відео – нібито актори, а його друг їх перекупив.Блогер Олександр Волошин, який потрапив у гучний скандал, забравши в дівчинки подарований ним iPhone, стверджує, що інцидент нібито був постановкою. Він заявив, що жінка з дитиною на відео, відзнятому в центрі Києва – насправді актори, а його підставив друг, пише Obozrevatel.

На резонансне відео блогер відреагував уже наступного дня після скандалу, у вівторок, 22 червня. На своєму Telegram-каналі хлопець написав, що не очікував, що жінка з дитиною почнуть «чинити опір».За словами Волошина, з ідеєю відео про те, як він дарує смартфон на вулиці фоловеру, йому допоміг друг.

За словами хлопця, «актори» знали, що це постановка, і були попереджені про те, що в кінці iPhone треба віддати.«Мама і дочка – це актори, можете самі уважно подивіться відео і побачите реакцію дівчинки, не було насправді жодного суму чи образи, сліз», – написав блогер.

Він додав, що акторів на роль маленької шанувальниці та її мами йому знайшов той самий товариш і «твердо наполягав саме на цих кандидатах».

Фото із соцмереж

Коли мама та донька не захотіли віддавати телефон і почав розгоратися конфлікт, Волошин пояснив, що став наполягати саме через те, що «подарував» дитині власний iPhone.

«У коробці був мій особистий телефон з усіма моїми даними про бізнес, моїм контентом, моїми напрацюваннями тощо», – запевняє він.

Волошин вважає, що його друг «перекупив» акторів і спеціально його підставив.

«Мамочка чудово знає, як можна зачепити і затригерити більшість людей. Просто скажи, що дитина засмучена, її зрадив улюблений блогер (хоча вона бачила мене вперше в принципі), і натисни на жалість», – написав він.

Залиште свій коментар