Тест на логіку: яка сім’я найдружніша? Все видно неозброєним оком

Тест на логіку: яка сім’я найдружніша? Все видно неозброєним оком

Для когось сім’я – це справжнє щастя, сенс життя, а для іншого – це ярмо зобов’язань і клопотів, які лише обтяжують життя.Багато людей задають собі питання: що ж робить сім’ю щасливою?

Спробуй визначити найдружнішу сім’ю на малюнку.Прочитай опис над картинками та переконайся, що ти визначив найбільш міцну сім’ю.Сім’я № 1

На фото зображено дружні стосунки між мамою та сином, а от батько чомусь стоїть поруч. З цього можна зробити висновки, що люди тут не щасливі в парі. Мати ніби відгороджується від батька і не звертає на нього увагу. Це дає привід замислитись.

Сім’я № 2

З першого погляду, можна подумати, що це цілком нормальна сім’я. Але гляньте уважніше: дівчинка біжить весело вперед, а от самі батьки дотримуються дистанції, хоча і нагадують звичайну пару. Все це свідчить про певні труднощі у їх стосунках.

Сім’я № 3

Тут дійсно важко не помітити радість та щастя цієї сім’ї. Окрім того, що батьки піклуються про дитину, у них самих збереглися теплі стосунки. Тільки гляньте, як ніжно чоловік обіймає дружину. Ось вона – дружна щаслива сім’я.

Як змінити взаємини в сім’ї:

1. Вечеря в колі сім’ї

Більшу частину життя ми проводимо не з рідними, а витрачаємо час на повсякденні справи. Часу на сім’ю стає все менше і менше, але потрібно постаратися виділити хоча б годину для сімейної вечері.

2. Розподіл обов’язків по дому

Дуже важливо з самого початку розподілити всі обов’язки, щоб потім не виникало зайвих суперечок. Дитину також треба привчати до хатньої роботи та дисциплінувати.

3. Спільний відпочинок

Приділяйте більше уваги один одному. Виїжджайте разом на природу або грайте настільні ігри. Це хороша можливість поговорити щиро та відкрито на різні теми. Ніщо краще не зближує, ніж разом проведений час. Для щасливої сім’ї потрібно вміти навчитися  підтримувати один одного, співчувати, слухати.

4. Сімейні традиції та свята

Для того, щоб сім’я була дійсно щасливою, необхідно запровадити традиції, які будуть робити ваше родинне коло особливим. 

5. Довірчі бесіди

Навчіться ділитися з близькими тим, що вас турбує. Складнощі в житті набагато легше пережити тоді, коли дорогі люди поруч.

Сім’я – це найдорожчий скарб, який у нас є. Цінуй його і бережи!

Які у Вас є сімейні традиції?

Залиште свій коментар