Усик сенсаційно побив Джошуа у феєричному поєдинку і відібрав чемпіонські титули

Усик сенсаційно побив Джошуа у феєричному поєдинку і відібрав чемпіонські титули

Український боксер Олександр Усик (19-0, 13 KO) переміг британця Ентоні Джошуа (24-2, 22 КО) і став володарем чотирьох чемпіонських поясів в суперважкій вазі. Поєдинок в Лондоні на стадіоні футбольного клубу «Тоттенхем» завершився одноголосним рішенням суддів.Перший раунд почався зі своєрідної розвідки в швидкому темпі. Джошуа зайняв центр рингу, Усик «літав» навколо британця, намагаючись правим джебом дістати голову суперника.

Усик показав гідний бокс.

Олександр демонстрував чудову роботу корпусом. Багато робив передньою рукою українець. Джошуа більше цілився , на дозволяючи нашому боксеру підібратися на ударну дистанцію.Бій Усик - Джошуа пройшов в Лондоні.

Третій відрізок обидва спортсмени почали в центрі рингу. Усику продовжував кружляти навколо Ентоні і не піднімати темп. Саші перебував або на далекій або на ближній дистанціях, які не засиджуючи на середньої, де Джошуа становив особливу небезпеку. Під завісу трихвилинки пішла справжня спека. Усику вдалося дістати лівим боковим, він кинувся добивати, але ейдж відразу заклінчівал.

Джошуа вкладався в одиночні удари.

Було помітно, що британець хотів намацати своє відстань і добре прикластися. Рухи кримчанина не дозволяли це зробити. Як тільки Усик зупинився, відразу отримав кілька ударів.Усик швидко рухався на ногах.

До п’ятого раунду Джошуа поступово став перехоплювати ініціативу. Раз по раз Ентоні діставав українця. Навіть через блок відчувалася міць боксера з Англії.

На екваторі бою швидкості впали. Боксери фехтували джебами, не намагаючись необачно кидатися в атаку. Усику не вдавалося вивезти опонента із зони комфорту. Олександр пропустив удар через руки і явно програв 6-й раунд.

Усик - Джошуа.

Друга половина бою почався з несильних ударів Усика. Ентоні економив сили вицелівая і роблячи акцент на одиночному ударі. За 30 секунд до гонгу українцеві вдалося потрапити в щелепу, похитнувши чемпіона.

Усик бив і багато рухався.

Як тільки Усик зупинявся (ногами, корпусом), відразу слідував правий дальній бічний удар від Джошуа.

У 9-му раунді українець сповільнилося і відійшов на дальню дистанцію. Він почав «натикатися» на передню руку Ентоні, що створювало серйозну небезпеку. За 17 секунд удар по корпусу притиснув боксера з Сімферополя до канатів, але Усик грамотно пішов в клінч.

Усик пропустив удар по корпусу.

У 10-й трихвилинці Усик отримав розсічення. Йому необхідно було нарощувати кількість ударів. а замість цього Джошуа підтискав українського бійця.

У передостанньому відрізку більше атакував британець. Українець захищався. Він сповільнилося, ніж відразу почав користуватися опонент.

Усик кілька разів потрапив.

Фінальний раунд став справжньою рубкою. У відповідь на бічній Ентоні, Усик відповів двійкою. Саша постійно робив «маятник», обережно «насипаючи» британцеві. Останні секунди пройшли в цьому штурмі українського боксера.

Залиште свій коментар