Сумська зізналася, що вимушена утримувати 38-річну доньку з онукою

Сумська зізналася, що вимушена утримувати 38-річну доньку з онукою

Українська акторка, сестра Ольги Сумської – 65-річна Наталія Сумська – розповіла, що їй доводиться утримувати свою 38-річну доньку Дар’ю від першого шлюбу й 11-річну онучку.У них непрості стосунки, проте знаменитість із трепетом говорить про близьких. Як виявилося, раніше всі турботи з утримання були на чоловікові доньки Сумської Юрію Трофименку, але він помер три роки тому. Про це артистка повідомила у програмі «Зірковий шлях» (щоб подивитися відео, доскрольте новину до кінця).

Як стало відомо, Дар’я шість років пропрацювала в Академічному ансамблі Державної прикордонної служби України, але коли вийшла заміж – звільнилася.
«Донька просто живе на світі. Для мене це болюча тема. Вона повністю сподівається, що я їй усе надам, усі ці можливості. Це було свого часу й у тата її, який очікував, що його запросять, що йому запропонують. Не сам ішов, а чекав милості від когось. У цьому ми розходилися. Я зовсім інша людина. Я працюю, пропонують чи ні. Куди кличуть – туди йду. Будь-яка робота мені корисна, приємна», – сказала Сумська.

Наталя Сумська розповіла, що їй доводиться утримувати свою 38-річну доньку Дар'ю

Коротко про знаменитість:
  • Наталія Сумська – радянська й українська акторка і телеведуча, лауреатка Шевченківської премії, Народна артистка України.
  • З осені 2003 року до початку 2010 року вела передачу «Ключовий момент» на телеканалі «Інтер». Також працює в театральній компанії «Бенюк і Хостікоєв».

 

Залиште свій коментар