Суцільні «мінуси» і сніг майже щодня: синоптики попередили про похолодання

Суцільні «мінуси» і сніг майже щодня: синоптики попередили про похолодання

Погода в Україні незабаром зміниться — синоптики прогнозують, що як денна так і нічна температура буде мінусовою, а сніг очікується ледь не щодня.Що буде з синоптичною ситуацією в країні в наступні два тижні — читайте нижче в нашому матеріалі Styler.

Так, за прогнозом синоптиків Gismeteo, зниження температури до -1… -6 вдень і -3… -9 вночі слід чекати у другій декаді грудня, тобто з 20-х чисел. На півдні, звичайно, температура буде вище.Опадів буде чимало — сніг очікується майже щодня.

А ось на цьому тижні, 13-19 грудня, температура буде поки що вище нуля вдень і трохи нижче — вночі. Буде в основному похмуро, опади у вигляді дощу і мокрого снігу (в залежності від температури).Дивіться нижче прогноз погоди на кожен день для Києва, Львова, Харкова, Дніпра, Одеси.

Суцільні "мінуси" і сніг майже щодня: синоптики попередили про похолоданняСуцільні "мінуси" і сніг майже щодня: синоптики попередили про похолоданняСуцільні "мінуси" і сніг майже щодня: синоптики попередили про похолоданняСуцільні "мінуси" і сніг майже щодня: синоптики попередили про похолоданняСуцільні "мінуси" і сніг майже щодня: синоптики попередили про похолодання

Скрін: Погода в Україні, прогноз на два тижні (gismeteo.ua)

Що буде з погодою сьогодні?

За прогнозами Наталки Діденко, в Україні 14 грудня очікується в основному похмура погода, хіба що на Закарпатті може бути трохи сонця.

На решті території в основному «волога щільна хмарність», місцями невеликі опади — мокрий сніг, мряка.

Температура повітря у вівторок коливатиметься від -2 морозу до +3 тепла.

Залиште свій коментар