Стала відома вартість зупинок-укриттів у Харкові

Стала відома вартість зупинок-укриттів у Харкові

Майже усі безпечні зупинки коштують 783 000 гривень. Сім угод на придбання швидкоспоруджуваних павільйонів — тимчасове укриття «Захист» уклало комунальне підприємство «Міськелектротранссервіс» із компанією «Сітірейл Технолоджі». Про це стало відомо з системи публічних закупок ProZorro, розповіли у Харківському антикорупційному центрі.

«Варто зазначити, що майже всі зупинки-укриття купують за ціною 783 000 гривень, окрім однієї – вартість якої складе понад мільйон гривень», — поінформували в ХАЦ.Першу зупинку-укриття в Харкові встановили ще в серпні, але договорів у ProZorro не було.«Тоді мер Харкова Ігор Терехов розповів, що зупинка має бути оснащена прямим зв’язком із диспетчером, безкоштовним Wi-Fi, а також екраном, за допомогою якого пасажири зможуть побачити громадський транспорт, що під’їжджає. В укритті можуть розміститися близько 30 людей. Однак воно має модульну конструкцію, тому залежно від району та пасажиропотоку розміри укриття можуть змінюватися», — повідомили в ХАЦ.

У пресслужбі міськради зазначали, що для встановлення перших безпечних зупинок у Харкові визначили 25 локацій, на яких на транспорт чекає найбільша кількість людей.

Антикорупційники поінформували, що за даними договорів в системі ProZorro, зупинки зʼявляться за адресами: вулиця Кузнечна, 1/41 (дві); проспект Гагаріна, 244; вулиця Героїв Праці, 49; проспект Науки, 43 (дві); проспект Ювілейний, 85. Зупинки мають бути встановлені до 21 листопада.

«Щодо компанії «Сітірейл Технолоджі», то це постійний контрагент КП «Міськелектротранссервіс». Саме у нього комунальники замовляли прозорі зупинки. Раніше ХАЦ писав про те, що в цій приватній компанії, яка отримує десятки мільйонів бюджетних підрядів, працюють саме робітники КП «Міськелектротранссервіс». Зараз директором «Сітірейл Технолоджі» є Вадим Сінгуцький, а засновником Віка Пушкаренко. Сінгуцький був директором фірми, яка заробляла на ремонті трамвайних переїздів у Харкові. Щодо Віки Пушкаренко, то вона є співзасновником ТОВ «МФ-Тат». Її партнером у цій компанії є Владислав Шкурко, син заступника директора КП «Харківське ремонтно-будівельне підприємство» Ігоря Шкурко. Раніше засновником фірми був сам Ігор Шкурко», — розповіли в ХАЦ.

Залиште свій коментар