Скандальна фанатка Басти Настя видалила сторінку в інстаграмі

Скандальна фанатка Басти Настя видалила сторінку в інстаграмі

Днями у соцмережах вибухнув скандал через дівчину Настю, яка назвала Крим «прос*аним», а українців бидлом. Дівчина за свої слова вибачилася, але згодом вирішила взагалі «знести» сторінку в інстаграмі.Сторінка Анастасії Константинової з ніком konstanta00 вже не доступна. Саме на ній лише нещодавно дівчина розміщувала слова вибачення.Вибачення більше недоступні

Не минуло й доби після скандалу, як Настя записала відео, де попросила вибачення у всіх, кого образила. Своє попереднє висловлювання про «прос*аний Крим» вона назвала неправильним. Також вибачилася «перед тим українськими громадянами, яких її слова обурили та виправдано розгнівали».

Таку свою поведінку Настя пояснила любов’ю до творчості Басти. Втім, про його політичні погляди, за словами дівчини, вона нічого не знала.Скандал через Настю і Басту: головне

  • Дівчина опублікувала у своїх соцмережах сторіз з обуреннями і матами.
  • Вона розповіла, що Баста – її улюблений російський виконавець. Те, що українці на нього накинулися і не давали відпочити у Києві, вона назвала «дикунством».
  • Щодо поїздок артиста в окупований Крим, Настя зазначила, що це нічого не означає.
  • У своєму спічі дівчина назвала Крим «прос*аним», а українців – бидлом.
  • У соцмережах розповіли: мати дівчини – суддя Печерського райсуду Крістіна Константинова.
  • За даними ЗМІ, Настю ловила патрульна поліція за кермування напідпитку  У маминому суді: Настю, яка захищала Басту, відмазали за нетверезе водіння, – ЗМІ . Втім, покарання вона уникнула у Печерському суді – там, де працює мама.

 

Залиште свій коментар