Скам’янілість віком у мільярд років поставила під сумнів теорію про зародження життя. Фото

Скам’янілість віком у мільярд років поставила під сумнів теорію про зародження життя. Фото

У Шотландському нагір’ї виявили мікроскам’янілість віком мільярд років. Це дозволяє припустити, що найбільш ранні форми життя на Землі могли розвиватися в прісноводних озерах, а не в океані.Відкриття зробили дослідники з Шеффілдського університету та Бостонського коледжу в США, передає SkyNews. На думку науковців, ця знахідка може бути найбільш ранньою багатоклітинною твариною з усіх зареєстрованих (щоб подивитися фото, доскрольте до кінця).

Скам’янілість, що отримала назву Bicellum Brasieri, демонструє організм, що перебуває між одноклітинною і багатоклітинною твариною. Це дає нове уявлення про перехід одноклітинних організмів у багатоклітинних тварин, стверджують учені.Один із провідних дослідників з Університету Шеффілда, професор Чарльз Веллман, зазначив, що походження складних багатоклітинних і походження тварин вважаються двома найважливішими подіями в історії життя на Землі, і це відкриття проливає нове світло на обидва ці питання.

«Виявлення цієї нової скам’янілості дозволяє нам припустити, що еволюція багатоклітинних тварин сталася принаймні мільярд років тому, і що ранні події, що передували еволюції тварин, могли відбуватися в прісній воді, наприклад, в озерах, а не в океані», – підкреслив він .Bicellum Brasieri
Bicellum Brasieri
Залиште свій коментар