Син Григорія Чапкіса розкрив причину і обставини смерті легендарного батька: «Це муки»

Син Григорія Чапкіса розкрив причину і обставини смерті легендарного батька: «Це муки»

Григорія Миколайовича не стало годину тому.Син легендарного українського хореографа Григорія Чапкіса Грег підтвердив сумну новину про смерть танцівника.

Про це він розповів у розмові з журналістами ТСН. За словами Грега Чапкіса, батька не стало близько години тому. Також син Григорія Чапкіса зазначив, що він пішов через вік.«О 22 з чимось. Ми всі все ще шоковані. Помер, бо старенький. 92 роки людині, все почало відмовляти. Він тримався добре. Він старенький, це муки», — сказав Грег Чапкіс.

Грег розповів, що планує прилетіти на похорон, проте їм з родиною ще належить визначитися з усіма подробицями. Син Григорія Миколайовича поділився, що в останні дні поруч з батьком була його донька, сестра Грега, Лілія. Також до останнього поруч з Чапкісом перебувала й дружина Міла.instagram.com/gregchapkis

«Ще не визначилися, що і як. Там сестра з ним поруч зараз. Дружина Міла була поруч, допомагала весь цей час. Вона молодець», — розповів Чапкіс.

Нагадаємо, щойно стало відомо про смерть легендарного українського хореографа, судді проєкту «Танці з зірками» Григорія Чапкіса. Йому був 91 рік.

Залиште свій коментар