Шевчук зробив сміливу заяву на концерті ДДТ: Батьківщина – це не дупа президента, яку треба цілувати

Шевчук зробив сміливу заяву на концерті ДДТ: Батьківщина – це не дупа президента, яку треба цілувати

Фронтмен російського рок-гурту «ДДТ» Юрій Шевчук на концерті зробив сміливу заяву. Зі сцени артист звернувся до глядачів з думкою про те, що «батьківщина – це не дупа президента, яку треба цілувати».Глядачі зустріли це твердження оваціями та схвальними вигуками. Ймовірно, скандальний виступ відбувся в Уфі. Ролик з концерту опублікували в Twitter «Вот так» (щоб подивитися відео і фото, доскрольте до кінця сторінки).

В перерві між піснями Юрій Шевчук зі сцени сказав про власне розуміння патріотизму та того, що відбувається в Росії. З його слів, потрібно бачити батьківщину в звичайних громадянах, а не в диктаторі та його найближчому політичному оточенні.«Батьківщина, друзі, це не дупа президента, яку треба весь час мусолити, цілувати. Батьківщина – це бабуся-жебрачка на вокзалі, яка продає картоплю. Ось це батьківщина», – сказав він.

Юрій Шевчук зі сцени звернувся до свідомих росіян

Реакція залу не змусила себе чекати. Кілька тисяч глядачів почали аплодувати артисту за його сміливий публічний заклик.Про батьківщину Шевчук згадав перед тим, як виконати пісню «Любов», яку музикант написав після війни в Чечні. За словами фронтмена рок-колективу, ця пісня «його врятувала».

Після виступу до соліста підійшли силовики та годину розмовляли за закритими дверми гримерки

Залиште свій коментар