Рятувальники показали унікальні «снігові фонтани» у Карпатах. Відео небезпечного явища

Рятувальники показали унікальні «снігові фонтани» у Карпатах. Відео небезпечного явища

В Українських Карпатах 6 лютого виникло унікальне вражаюче і водночас небезпечне явище – «снігові фонтани». Його побачили й зафільмували на камеру рятувальники.Про це повідомляє Головне управління ДСНС України у Закарпатській області. На його сторінці у Facebook опубліковано відео (щоб переглянути, доскрольте новину до кінця).

За словами рятувальників, «снігові фонтани» хоч і красиве природне явище, але вкрай небезпечне. Вони утворюються сильним вітром біля снігових «карнизів», тож перебування у горах для людини стає ще більш ризикованим."Снігові фонтани" зафіксували в Українських Карпатах

Деякі користувачі мережі в коментарях зазначили, що їм теж «пощастило» стати свідками такого явища в Українських Карпатах.

"Снігові фонтани" є небезпечним явищем

«Так, ми на Боржаві якось давно в січні потрапили в шторм із такими фонтанами і туманом, які раптово на нас налетіли! Ледве вибралися», «Краса! На такому вітрі й полежати можна!» – написали вони.Коментарі користувачів мережі

Синоптики ж спрогнозували погіршення погодних умов у горах вночі та в першій половині дня понеділка, 7 лютого. У Карпатах очікується значний сніг, зокрема мокрий. А також подекуди посилення вітру до 17-22 метрів за секунду, хуртовини.

Залиште свій коментар