Руслана звернулася до Зеленського: Володю, Україно – не серіал! Не нав’язуй людям свій сценарій!

Руслана звернулася до Зеленського: Володю, Україно – не серіал! Не нав’язуй людям свій сценарій!

Відома українська співачка Руслана (Руслана Лижичко) сміливо звернулася до президента України Володимира Зеленського, заявивши, що наша країна «не серіал». Артистка попросила главу держави «не нав’язувати людям свій сценарій».Відповідний коментар вона дала журналістці Алесі Бацман у програмі «Бацман» на YouTube. Співачка також наголосила, що розчарована у політичних діях президента України Володимира Зеленського (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).

Журналістка Алеся Бацман поцікавилася у співачки, чи відчуває вона, що рейтинг падає, бо суспільство не сприймає те, що робить президент. На що Руслана відповіла – Зеленський насамперед сценарист, який досяг успіху у своїй діяльності.«Я скажу відвертіше і сміливіше, так, як я б сказала це Володі в очі. Володя – насамперед продюсер та сценарист. Це жанр, в якому він спеціаліст, де досяг успішних результатів. І по бізнесу, і за рейтингами. Цей жанр передбачає створення ілюзії. Ми, музиканти, це розуміємо», – сказала Руслана.

Вона додала, що далека від кіно та специфіки серіалів, однак упевнена, що це ілюзія. Співачка зазначила, що сценарист пише те, чого не має і подає свої «кульмінації, як хоче».Співачка Руслана звернулася до Володимира Зеленського.

Нижче наводимо повний текст звернення Руслани до президента України Володимира Зеленського:

Так ось, мені б хотілося сказати: Володю, так не вийде в політиці. Це країна. Це не серіал. Тут не можна писати свої кульмінації. Люди мають свої почуття. Ти маєш відчути ці серця, що люди хочуть. Не нав’язувати їм свій сценарій, а зробити сценарій, який хоче Україна.

Зібрати безліч пропозицій від фахівців, еліт, прогресивних пропозицій. Хочеш бути інноватором? Будь ним! Я тобі щиро бажаю, нарешті, зробити цю українську інновацію. Будь інноватором! Тому що зараз навіять я по своїй лінії не бачу жодного результату, навіть спроби, бажання почути принаймні таких фахівців, як ми. Ті, які пропонують абсолютно здорові прогресивні інноваційні чесні речі, які дуже далекі від будь-яких схем.

Ми абсолютно щиро пропонуємо свої ідеї та не просимо державної підтримки, спонсорів, інвесторів. Ми вже самодостатні. Нам не потрібно йти до Володимира Зеленського, щоб щось попросити. Ми йдемо що-небудь запропонувати. А ви двері зачинили, і чути не хочете! Для вас свій сценарій важливіший.

Не пишіть свій сценарій. Це хибно! Ваш сценарій і наш рано чи пізно стануть різними. Тоді не те що рейтинги – нічого не допоможе, тому що ви станете чужими. Просто потрібно відчувати свою країну.

Коротко про знаменитість:

  • Руслана – 48-річна українська співачка, автор-виконавець та продюсер, родом зі Львова. Здобула перемогу на Євробаченні у 2004 році. Разом зі своїм чоловіком, українським музичним продюсером Олександром Ксенофонтовим володіє рекламно-продюсерською агенцією «Luxen Studio». Носить звання народної артистки України.
  • У 2011 році брала участь у вокальному шоу «Голос Країни» на «1+1», як зірковий тренер.
  • Серед відомих пісень Руслани – «Дикі танці», «Я люблю», «Світанок», «Гуцулка», «Ой загарми музиченьку», «Коломійка», «ШаЛаЛа» та інші.
  • Під час Помаранчевої революції в Україні (2004) активно підтримувала Віктора Ющенка. Її мотивацією було об’єднання українського народу. Незабаром була радником Прем’єр-міністра Віктора Януковича (2004-2005). Була народним депутатом України від блоку «Наша Україна». А у 2010 році на виборах президента підтримувала Юлію Тимошенко.

Залиште свій коментар