Порнозірка, що переспала з 900 чоловіками за день, зізналася, про що найбільше шкодує

Порнозірка, що переспала з 900 чоловіками за день, зізналася, про що найбільше шкодує

Порноакторка Ліза Спаркс заявила, що єдина робота в індустрії, про яку вона шкодує, це участь у змаганнях Eroticon за кількістю партнерів за ніч. Зірка фільмів для дорослих погодилася на такий конкурс у 2004 році й виграла його з результатом у 919 чоловіків.Як передає Daily Star, це сталося на Третьому щорічному чемпіонаті світу з генгбенгу (групового сексу). Його провели на території Варшави (Польща).

«Щоб бути повністю відвертою з усіма вами: ця подія – єдина, про що я жалкую за більш ніж 21 рік роботи в порноіндустрії й до нинішнього дня», – сказала Спаркс.Порноактриса Ліза Спаркс

Польський уряд дізнався про захід незадовго до того, як він мав відбутися, і погрожував заарештувати всіх учасників. У зв’язку з цим чемпіонат перенесли на суперсекретний склад.

«Це була єдина робота, яку я погодилася виконувати виключно заради грошей. Не зрозумійте мене неправильно, я люблю груповухи, і більшу частину з них я пройшла з усіма вами, мої фанати. Проте подібні заходи ніколи не були в моїх планах» , – заявила порноактриса.Спаркс зайнялася груповим сексом із 919 чоловіками

Змагання тривало 7,5 години. Ліза зізналася, що тоді їй було так нудно, що вона замовила доставку їжі з McDonald’s.

Тим не менше, жінці вдалося перемогти. Спаркс випередила найближчу суперницю на 21 чоловіка.

Цікаво, що минулорічна переможниця конкурсу виграла його з результатом 759. А рекордом чемпіонату 2002 року було 646 статевих партнерів.

Ліза Спаркс пропрацювала у порноіндустрії 21 рік

Ліза зізналася: після змагання вона була розчарована, але водночас дуже рада, що може полетіти додому до рідної країни, а не перебувати у в’язниці.

«Ця подія також призвела до видалення моєї сторінки у «Вікіпедії», і до цього дня я не знаю, чому», – додала вона.

Ліза Спаркс, 2021 рік
Залиште свій коментар