Росіянин проплив понад 20 кілометрів із Курильських островів, щоби просити про притулок у Японії. Але йому відмовили

Росіянин проплив понад 20 кілометрів із Курильських островів, щоби просити про притулок у Японії. Але йому відмовили
Росіянин вплав перетнув 24 кілометри з острова Кунашир до Хоккайдо, щоб просити про притулок у влади Японії. Там чоловіку відмовили. Тепер японські правоохоронці розслідують, як чоловік незаконно дістався країни.

Про це пише Kyodo.38-річного жителя селища Южно-Курильськ Вааса-Фенікса Нокарда затримали на острові Хоккайдо ввечері 19 серпня. Як повідомляли ЗМІ, чоловіка знайшли місцеві жителі містечка Сібецу. Він заявив правоохоронцям, що вплав дістався Японії та хоче отримати притулок у країні.Чоловік був без паспорта, а ще ㅡ в сухій одежі. Та на березі, куди він доплив, знайшли його гідрокостюм. Як повідомляли ЗМІ, до своєї мандрівки чоловік готувався ґрунтовно: залишив на березі мотоцикл, а напередодні попередив свою приятельку, щоб вона забрала його, продала та вислала йому гроші.

Однак у Японії його затримала міграційна служба за нелегальний в’їзд до країни. За цей період влада Японії так і не знайшла причини задовольнити прохання росіянина про притулок і відмовила йому. Тепер його мають передати генеральному консульству Росії в Саппоро.За даними росЗМІ, це вже четверта спроба чоловіка виїхати в іншу країну. У 2011 році його вже депортували з Японії через порушення режиму перебування у країні. З Таїланду його депортували за підозрою в підробці паспорта, а з Балі ㅡ за порушення візового режиму.

Залиште свій коментар