Різке похолодання, дощі і тумани: прогноз погоди на понеділок

Різке похолодання, дощі і тумани: прогноз погоди на понеділок

У понеділок, 20 вересня, в Україні очікується помітне зниження температури повітря та погіршення погодних умов у вигляді опадів. Сонце, та й то з мінливою хмарністю, буде світити тільки в південних областях нашої країни.Про це повідомляють синоптики Українського гідрометцентру. Вони пояснюють таку погоду входженням потоку північного повітря, який принесе північно-західний вітер.

Так, в західних регіонах України тиждень почнеться з дощу і температури повітря вдень не вище 12 градусів. Вночі буде ще холодніше – метеорологи прогнозують +8..+6 градусів.В Одесі, Херсоні, Миколаєві та Криму буде помітно тепліше – +1..+20 градусів. Вночі температура впаде до +11. Опадів прогноз не віщує.

Східні регіони також збережуть відносне тепло «оксамитового» сезону – до +19 вдень і до +12 вночі, але протягом усієї доби можливі тумани, дощі та сильні пориви північно-західного вітру.
Прогноз погоди на 20 вересня.

У Києві із завтрашнього дня також почнеться сезон дощів і похмурого неба. Температура повітря в столиці вдень складе не вище +13 градусів, а вночі й зовсім впаде до +7.Залиште свій коментар