Психотип Габен: народжені, щоб стати великими майстрами

Психотип Габен: народжені, щоб стати великими майстрами

Соціоніка Габен

Типи особистості, взаємини між собою людей – все це вивчає наука соціоніка, яка вже понад двадцять років допомагає нам зрозуміти себе, проникнути у свою суть. Її засновниця Аушра Аугустовичуте використала праці Юнга про його взаємини у вигляді типів особистості, а також працю Кемпінського. По суті, у соціоніці розглядають соціонічну модель про взаємодію людей із навколишнім середовищем та іншими людьми.Психотип Габен, він же Майстер, названий так честь актора, якому було не так легко здобути популярність. Йому не надто хотілося займатися акторством, тим паче, що цей тип особистості етика емоцій слабка. Але під тиском обставин він зайнявся цією професією, але зробив це оригінально, просто граючи себе, не перетворюючись на когось. І це чудово видно на екрані, де у Габена – актора так мало проявів емоцій.

Сенсорно-логічний інтроверт

Сильна сторона, якою володіє психотип Габен – це сенсорика комфорту. Вони просто не зможуть без затишку в будинку, без комфортного диванчика, якісних речей. Особливо потребують габени в зручному диванчику, де можна проводити масу часу розслаблено.За рахунок ділової логіки Габен можуть приносити величезну користь. Адже для них важливо зробити роботу дуже якісно, ​​та й ще щоб це приносило користь. Тому то в нього друга назва – Майстер.Завдяки інтроверсії цей тип особистості може ретельно все опрацьовувати, пізнаючи глибини речей та їхню суть. Йому також у роботі допомагатимуть знання та прагнення зробити все максимально ідеально.

Дуал Габена у соціоніці

Соціотип Габен потребує допомоги дуалу, який має інтуїцію можливостей. І в цьому йому допоможе Гекслі, цей соціотип саме в цьому майстер, вигадуючи вічно щось веселе. При цьому Гекслі чудово розуміє людей, знається на них, і є екстравертом, тому вони з Габеном створюють чудову пару. У їхній родині буде затишок, комфортна атмосфера зі спілкуванням та смакотами.Професії придатні для Габена

Якщо психотипу Габен і займатиметься чимось, то у будь-якій сфері він стане майстром. Адже він скрізь добиватиметься чудового результату. Габени радуватимуть їжею високої якості, якщо стануть кухарями чи неймовірними фото, якщо займуться фотографією. Вони будуть створювати чудові образи у ролі перукарів або мальовничі сади, як садівники. Люди цього соціотипу чудові підприємці, інженери, механіки, технологи. Поки ви не дізнаєтеся про свій тип особистості, не пройдете типування, вам буде складно розібратися в собі, то чому це не зробити зараз?


Джерело https://anna-kuchyna.com/uk/socionica-gaben/

Залиште свій коментар