Прямо зараз: в центрі Києва натовп неадекватів нападає на людей (відео)

Прямо зараз: в центрі Києва натовп неадекватів нападає на людей (відео)

У Києві група молодиків здійснила напад на відомий клуб на Подолі на Контрактовій площі, коли там відпочивали відвідувачі, розбила там вікна та ламала двері, після чого продовжила свій руйнівний «рейд» і в інші заклади.Що відомо про інциденти, які відбуваються 26 листопада ввечері у центрі столиці, а також відео з місця подій — в нашому матеріалі нижче.

«Спочатку так звані «праві» рознесли «Хвильовий» (культовий клуб на столичному Подолі — ред.). Тепер, судячи зі всього, ідуть з «рейдом» на Нижньоюрківську (тут розташована велика кількість розважальних закладів, пабів і мистецьких просторів — ред.). Поліція бездіє і не реагує на виклики. Ми змушені тікати зі свого клубу, щоб нас не вбили», — розповів у коментарі Styler учасник арт-об’єднання на Подолі.За нашою інформацією, безчинства на вулицях Києва влаштовують агресивні молодики, більшість з яких є учасниками ТГ-спільноти «Катарсис», яке називає себе «спілкою культурних консерваторів».

Саме ці люди регулярно влаштовують подібні нальоти на локації Нижньоюрківської з наміром «запобігти розповсюдженню наркотиків».Прямо зараз: в центрі Києва натовп неадекватів нападає на людей (відео)

Напад на київський клуб «Хвильовий» ввечері 26 листопада (фото: скріншот instagram.com/stories/kiev2c)

При цьому хулігани руйнують приватну власність і залякують відвідувачів закладів.

Правоохоронці своєю чергою не реагують на безчинства. Принаймні, інформації про затримання хуліганів, які позиціонують себе «традиціоналістами», немає.

При тому, що власники і відвідувачі київських клубів і арт-майданчиків, а також активісти неодноразово привертали увагу до таких злочинних «рейдів».

Прямо зараз: в центрі Києва натовп неадекватів нападає на людей (відео)

На київський клуб «Хвильовий» напала група молодчиків 26 листопада (фото: скріншот instagram.com/stories/kiev2c)

Відео з «Хвильового», де люди рятувалися від нападників, можна подивитися за цим посиланням.

Відео: напади у Києві на Подолі 26 листопада

Залиште свій коментар