Пропонували змінити громадянство: Клочкова поскаржилася, що її не запросили на святкування Дня Незалежності України

Пропонували змінити громадянство: Клочкова поскаржилася, що її не запросили на святкування Дня Незалежності України

Легендарна плавчиня Яна Клочкова не була запрошена на урочистості з нагоди 30-річчя незалежності України. Чотириразова олімпійська чемпіонка з невідомої причини опинилася в якомусь чорному списку.Про це сама Клочкова повідомила в коментарі виданню «Сегодня». Вона зазначила, що не розуміє такого рішення організаторів святкування Дня Незалежності.

Клочкова виграла Ігри-2004.
Яна Клочкова виступила на трьох Олімпіадах.
Відео дня«Вважаю дуже важливим у день 30-річчя незалежності України бути присутнім на таких офіційних заходах олімпійським чемпіонам, спортсменам, які представляють нашу країну на міжнародній арені, завдяки яким піднімається прапор, грає гімн України. Мене, найтитулованішу спортсменку, не запросили. Не знаю, чому мене не запросили. Самій цікаво. Можливо, якісь особисті образи. Дуже дивно», – сказала Клочкова.

Клочкова заявила про пропозицію змінити громадянство.Яна Клочкова в пікантній фотосесії.

Вона додала, що її надходять пропозиції змінити громадянство, згадавши відмову від українського паспорта фігуристки Оксани Баюл. «Це не одна Баюл, багато хто виїхав. На минулих Іграх у Токіо виграли медалі за інші країни. Чому так відбувається? Напевно, тому що спортсменів забувають у нас в країні. Вони стають непотрібними, не знаходять підтримки. І вони їдуть за кордон. Мені теж надходять такі пропозиції», – підкреслила чемпіонка Ігор 2000 і 2004 років.

Клочкову не запросили на святкування Дня Незалежності.
Залиште свій коментар