На концерті до Дня Незалежності «оживили» Кузьму з його безсмертним хітом. Відео

На концерті до Дня Незалежності «оживили» Кузьму з його безсмертним хітом. Відео

У вівторок, 24 серпня, з нагоди 30-річчя Незалежності України пройшов грандіозний концерт на НСК «Олімпійський» в Києві. Популярного артиста Андрія Кузьменка (Кузьму) організаторам шоу вдалося «оживити» за допомогою сучасних технологій. Шанувальники творчості музиканта почули його легендарну пісню під назвою «Люди як кораблі».Про це OBOZREVATEL стало відомо під час прямого ефіру грандіозного заходу. Кузьма постав перед глядачами і слухачами у вигляді співаючої нейромережі (щоб подивитися фото та відео, доскрольте до кінця сторінки).

«Одних артистів за життя не розуміють, інших – забувають відразу після смерті. Але є такі унікальні люди, як Кузьма. Він був модним, улюбленим, популярним – це не проходить і зараз. Навпаки, у всіх амплуа – поета, телеведучого, музиканта – нам Кузьми дуже не вистачає. За допомогою технологій повертаємо його», – пояснили організатори концерту детальніше.Це вдалося зробити за допомогою сучасних технологій.
На концерті до Дня Незалежності "оживили" Кузьму.
Кузьма "заспівав" легендарну пісню.
 

Коротко про знаменитість:  • Андрій Кузьменко – український співак, автор текстів пісень, письменник, телеведучий, продюсер, акт е р. Вокаліст гурту «Скрябін». Відомий також під псевдонімом Кузьма. Герой України. Заслужений артист Автономної Республіки Крим.
  • Він загинув шість років тому в аварії, повертаючись з Кривого Рогу, де проходив концерт його гурту.
Залиште свій коментар