Пройшов ДАП та Дебальцеве: у боях загинув відомий запорізький історик В’ячеслав Зайцев

Пройшов ДАП та Дебальцеве: у боях загинув відомий запорізький історик В’ячеслав Зайцев

Український захисник бився з окупантами на Донецькому напряміПід час боїв проти російських окупантів загинув історик, «кіборг» та колишній депутат Запорізької міськради В’ячеслав Зайцев.

Як повідомив у своєму телеграм-каналі міністр культури Олександр Ткаченко, український герой загинув на Донецькому напрямку, але не став повідомляти подробиці.Зайцев на фронт пішов добровольцем ще у 2014 році та після цього брав участь у боях за Донецький аеропорт, Південний котел та Дебальцеве. У мирному житті був істориком, завідував науковою бібліотекою у Національному заповіднику «Хортиця» та очолював його інформаційно-видавничий відділ.

«Загинув, відстоюючи цілісність нашої держави на Донецькому напрямку. Справжній українець, справжній патріот, справжній Герой. Справжній Запорізький Козак. Низький уклін», — повідомили у пресслужбі Запорізької міськради.Варто зауважити, що в соцмережах українці вже висловлюють свої співчуття з приводу передчасної смерті Зайцева — у Запоріжжі, та й по всій Україні, його знали та любили.

Під час боїв на Донбасі Зайцев двічі отримував поранення, за бойові заслуги був нагороджений орденом «За мужність» третього ступеня. Після початку вторгнення росії знову став в стрій. В українського героя залишилася дружина та дочка.

Залиште свій коментар