Прикарпаття накрило травневими заметами: зимову казку показали на фото

Прикарпаття накрило травневими заметами: зимову казку показали на фото

У Карпатах цієї ночі випало до 20 сантиметрів снігу і похолодало до -3 градусів, але зимові опади не зупинилися тільки на горі Піп Іван Чорногірський, а вирішили продовжити шлях. Так, 8 травня повністю накрило «білим покривалом» село Сенечів на Прикарпатті.Фото населеного пункту в заметах показали користувачі мережі Facebook.

На кадрах видно засніжені схили села, хати та городи, поля і дерева.«Аномалія, мальовничий Сенечів покрився білим сніжком» — підписано знімки, зроблені 8 травня.

Прикарпаття накрило травневими заметами: зимову казку показали на фотоПрикарпаття накрило травневими заметами: зимову казку показали на фотоПрикарпаття накрило травневими заметами: зимову казку показали на фотоПрикарпаття накрило травневими заметами: зимову казку показали на фотоСело Сенечів на Прикарпатті повністю засипало снігом 8 травня (фото: facebook.com/bogdan.ygrin.9)

Зазначимо, що така зміна погодних умов у Карпатському регіоні відбулася досить стрімко. І якщо знаменита гора Піп Іван, за традицією, не поспішає скидати свої снігові шати, то цього разу на початку травня в горах почав танути сніг, а температура повітря значно підвищилася. Крім того, через відлигу в Карпатах була оголошена сніголавинна небезпека.

Прикарпаття накрило травневими заметами: зимову казку показали на фотоПрикарпаття накрило травневими заметами: зимову казку показали на фото

Село на Прикарпатті засипало снігом 8 травня (фото: facebook.com/bogdan.ygrin.9)

Зараз синоптична ситуація змінилася, і циклон Грегор притягнув до України холодний фронт, разом з яким підтягнулися й опади у вигляді снігу.

Прикарпаття накрило травневими заметами: зимову казку показали на фотоПрикарпаття накрило травневими заметами: зимову казку показали на фотоПрикарпаття накрило травневими заметами: зимову казку показали на фото

На Прикарпатті село засипало снігом 8 травня (фото: facebook.com/bogdan.ygrin.9)

Залиште свій коментар