Повалені десятки дерев і ріки на вулицях: потужна злива накрила Вінниччину

Повалені десятки дерев і ріки на вулицях: потужна злива накрила Вінниччину

У Росії з’явилася наклейка з українським мемом про бабусю, яка «переписала хату на кота, коли дізналася, що онук голосував за Партію регіонів». В їхньому варіанті «онук втратив спадщину» за підтримку «Єдиної Росії».Відповідне фото опублікував на своїй сторінці у Facebook російський лівий політик Сергій Удальцов. Де саме розміщено наклейку, не уточнюється (щоб подивитися фото, доскрольте сторінку до кінця).

У Росії з 17 по 19 вересня 2021 року відбудуться вибори депутатів Державної думи.На пост Удальцова відреагував Аркадій Бабченко, який до 2017 року був в РФ журналістом, а зараз живе і працює в Україні.

«Б**дь, вони навіть це сп**дили. Скажіть хто-небудь сталіністу Удальцову… виплюнь бандерівську бяку, Сергію! Бо кожного разу в Ростові ображається один Янукович», – написав він в соцмережі.Наклейка з українським мемом.

Відзначимо, що білборд з фразою «Дізналася, що онук голосував за регіони, переписала хату на кота» вперше з’явився в Дніпродзержинську (пізніше був перейменований на Кам’янське) в 2012 році. На ньому була зображена бабуся з котом. Щоправда провисів він недовго.

Пост Сергія Удальцова.

Згодом це стало мемом в Україні, автора оголосили в розшук (хоча в тогочасній міліції заперечували політичне переслідування), а власниця рекламного майданчика після «розмови з чиновником» потрапила в реанімацію.

Пост Аркадія Бабченко.
Залиште свій коментар