Поранена солдатом у Дніпрі 22-річна Жанна Шарова розкрила нові деталі трагедії

Поранена солдатом у Дніпрі 22-річна Жанна Шарова розкрила нові деталі трагедії

22-річна військовослужбовиця Жанна Шарова, яка отримала найтяжче поранення під час стрілянини на заводі «Південмаш» у Дніпрі, розповіла, що не була знайома з Артемієм Рябчуком, тільки запам’ятала хлопця в обличчя. На варту в цю частину вона потрапляла рідко, тому її присутність на режимному об’єкті трагічного ранку стала фатальним збігом.Про це повідомили журналісти у репортажі «ТСН» з реанімації обласної лікарні ім. Мечникова. Дівчина визнає, що не чула про конфліктні ситуації між товаришами по службі, тому не знає, чому 22-річний нацгвардієць так вчинив (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).

«Я навіть не знала його імені та прізвища. Не знаю, що могло стати причиною для такого вчинку», – прокоментувала контрактниця криваву пригоду.Жанна Шарова у палаті.

Ще один постраждалий старший солдат Ігор Семенченко, якому куля автомата Калашникова потрапила в живіт, знаходиться у тому самому відділенні, що і Жанна. Він згадує, що за кілька годин до події Артемій Рябчук читав книгу і виглядав абсолютно спокійним, його поведінка не віщувала жодного лиха.

Обидва постраждалі, попри наслідки, мають намір одужати та повернутися до лав української армії. Щойно лікарі дадуть дозвіл, Жанна Шарова та Ігор Семенченко продовжать нести військову службу.Залиште свій коментар