Писанка після втрати свідомості на сцені вийшла на зв’язок: рухатися майже не може, потрібна операція

Писанка після втрати свідомості на сцені вийшла на зв’язок: рухатися майже не може, потрібна операція

Українська актриса і телеведуча Руслана Писанка постраждала на комедійній виставі «Поїзд «Одеса-мама», в який виконує одну з головних ролей. Під час спільного з акторами танцю вона впала, підвернувши ногу, і втратила свідомість.Інцидент трапився ввечері п’ятниці, 4 лютого. Про нього жінка написала у Facebook, додавши, що нині перебуває у лікарні й готується до операції на нозі (щоб переглянути фото, доскрольте новину до кінця).

«На поклоні в нашій виставі ми з акторами виконуємо коротенький танець. Я це роблю на підборах і, мабуть, цього разу вчасно не зманеврувала. Зробила необережний рух і впала. Здалося – підвернула ногу… Можливо, через те, що у залі театру було холодно, і м’язи виявилися нерозігріті. А можливо, – просто невдало оступилася», – розповіла актриса.Руслана Писанка підвернула ногу й втратила свідомість на сцені театру

За її словами, їй миттєво викликали швидку. До приїзду лікарів вона непорушно продовжувала лежати на сцені, щоб не пошкодити ногу. Згодом медики озвучили діагноз – перелом ноги зі зміщенням, який не минеться без оперативного втручання.

У Писанки діагностували перелом ноги зі зміщенням

«Ситуація трапилася у п’ятницю ввечері, тож всі спеціалісти для цієї відповідальної справи будуть лише у понеділок. Уже завтра здам необхідні для цього аналізи. Тоді ж очікуємо разом з чоловіком – він поруч зі мною – на консиліум та остаточне рішення щодо операції», – додала Писанка.Вона зазначала, що перебуває в одній із київських державних лікарень – лежить на витяжці. До ноги у актриси прикріплена спеціальна гиря, яка витягає ногу.

Руслана Писанка із чоловіком Ігорем

«Рухатися майже не можу – тільки лежати на спині. Мені дають знеболювальне. І ось багато сплю, висипаюся, бо відчуваю слабкість. Напевно, через увесь цей стрес, мій організм дав відповідь – вчора піднімалася висока температура та підскочив тиск. І я тому не виходила на зв’язок до вас. Зараз все це, на щастя, минулося», – зазначила телеведуча, наголосивши, що досі не вірить, що таке з нею трапилося.

Водночас Писанка висловила переконання, що все буде добре. Вона подякувала за допомогу колегам і за співчуття друзям та прихильникам.

Скриншот посту актриси
Скриншот посту актриси (продовження)
Залиште свій коментар