Померла мати Андрія Бєднякова. Вона більше місяця провела в окупованому Маріуполі

Померла мати Андрія Бєднякова. Вона більше місяця провела в окупованому Маріуполі

Мати відомого українського ведучого Андрія Бєднякова померла. Вона більше місяця провела в окупованому Маріуполі, який російські війська безжально стирають з лиця землі, внаслідок чого через стрес впала в кому.Сумну новину Бєдняков повідомив у середу, 6 квітня, на особистій сторінці в Instagram. Він написав, що його мати хворіла, але вона могла б ще жити.

«Мами не стало. Тяжко писати, але я це зроблю. За час війни я говорив із сестрою 2 рази. По хвилині. Коли вони, нарешті змогли, виїхати – мені подзвонили родичі. Я зрадів. Але потім зателефонувала сестра і сказала, що мама у комі: «Вона вже у комі давно. Я не стала тобі говорити, щоб не засмучувати. Як з’явилася можливість – ми поїхали. Я не хотіла ховати маму біля під’їзду, як це робили інші», – написав Бєдняков.Мама Андрія Бєднякова.

Він додав, що його мама слабшала з кожним вибухом, і через стрес на тлі війни впала в кому. Телеведучий заявив, що його мати вбила не хвороба, а безжальний «російський світ».

«Рускій мір – гірше найстрашнішої хвороби. Гірше раку і альцгеймера. Ця ідеологія та армія тягне на той світ швидше. Страшно те, що я не зможу навіть попрощатися з мамою. Адже я доїхав би до найближчого посту. Але я певен, що рано чи пізно – я приїду попрощатися до мами. Коли на тій території знову висітиме український прапор», – написав він.Крім того, Бєдняков сказав, що саме президент РФ Володимир Путін «забрав у нього найрідніше» і у тисячі українців, розв’язавши війну в Україні. Він додав, що український народ «обов’язково дочекається», найімовірніше маючи на увазі нашу перемогу та смерть лідера країни-агресора.

Андрій Бєдняков наполегливо попросив не писати йому, а вимагає звільнити Маріуполь та його мешканців.

Залиште свій коментар