«Полуничка» з великим обманом: жінка два роки займалася сексом з «чоловіком», а він виявився жінкою

«Полуничка» з великим обманом: жінка два роки займалася сексом з «чоловіком», а він виявився жінкою

Потерпіла звернулася до суду, оскільки вважає, що її обманули.У Великій Британії жінка звернулася до суду з позовом проти колишнього коханого, який виявився жінкою. Вона звинувачує партнерку в обмані під час сексу та наголошує, що зустрічалася з нею два роки, вважаючи, що це — чоловік.

Про це пише mirror.co.uk.Жертва, ім’я якої не може бути назване з юридичних причин, стверджувала, що двічі мала статевий контакт із «чоловіком» і навіть планувала вийти за нього заміж до того, як дізналася про його справжню стать.

40-річна Блейд Сільвано постала перед судом за звинуваченням у «витонченій афері», коли вона обманом змусила жінку повірити, що вона — чоловік.Пара познайомилася 2016 року на сайті знайомств. Там Сільвано шукала собі партнерку, зазначивши, що вона — чоловік. Вони вперше зустрілися особисто в грудні того ж року і «поцілувалися», а потім двічі вступили в «статевий акт», як розповіли присяжним.

Адвокат потерпілої на суді заявив, що Сільвано продовжувала приховувати свою справжню особистість, використовуючи «невідомий предмет» для проникнення, і завжди носила футболку і боксерські труси.

Шокована жертва дізналася про справжню стать свого «коханого» через Facebook лише через майже два роки після того, як вони зустрічалися та навіть планували весілля. А тому потерпіла звернулася до суду, наголошуючи, що вона думала, що в неї гетеросексуальні стосунки, звинувативши партнерку в обмані та змушуванні її до нетрадиційного сексу.

Сторона захисту ж наполягає, що у пари були такі «рольові ігри», а підозрювана нікого не обманювала. Наразі суд ще триває.

Залиште свій коментар