Побитий танцівник з балету Дорофєєвої досі в комі, родина збирає кошти на його порятунок

Побитий танцівник з балету Дорофєєвої досі в комі, родина збирає кошти на його порятунок

Євген перебуває у реанімації без права відвідування.Родина танцівника з балету Наді Дорофєєвої Євгена Гончаренко, якого жорстоко побив працівник УДО, оголосили про збирання коштів на його лікування.

Про це у сторіс на своїй сторінці в Instagram повідомила блогерка Сабіна Мусіна. Вона поділилася, що 22-річний хлопець досі перебуває у медикаментозній комі, з якої лікарі поки навіть не намагаються його вивести.«Женя перебуває в реанімації, без права на відвідування, один. З коми його навіть не намагалися вивести і не будуть ще декілька днів, тому що у нього дуже серйозна закрита черепно-мозкова травма. Друзі та родина відкрили збирання коштів на підтримку у реанімації, на лікування і, звичайно, на реабілітацію після, тому що Женя впорається і буде здоровий», — зазначила Мусіна.

Побитий танцівник з балету Наді Дорофєєвої Євген Гончаренко / instagram.com/nadyadorofeeva

Вона також додала, що інформацію про збирання коштів у Мережі поширила подруга Євгена Марія, яка перебуває на зв’язку з батьками танцівника.Для перегляду гортайте праворуч

 

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Masha. (@m__ashera)

instagram.com/m__ashera

Нагадаємо, під час раптово виниклого конфлікту між 28-річним працівником УДО та 22-річним учасником шоу-балету Наді Дорофєєвої Євгена, який заступився за дівчину, підозрюваний завдав потерпілому удар кулаком в голову, від якого останній впав на землю.

Дії підозрюваного кваліфіковано за ч. 1 ст. 121 КК України, тобто завдання умисного тяжкого тілесного ушкодження.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.

Залиште свій коментар