Пісню для Нацвідбору Джеррі Хейл та Альони Альони захейтили в мережі: що з нею не так

Пісню для Нацвідбору Джеррі Хейл та Альони Альони захейтили в мережі: що з нею не так

Тільки сьогодні, 11 січня, відбулося жеребкування серед учасників Нацвідбору на Євробачення-2024, а вже починаються інтриги та скандали.Після того, як стали відомі всі пісні учасників, у мережі почалося жваве обговорення та критика.

Під хвилю хейту вже потрапила пісня учасників, які будуть виступати під номером 6, Джеррі Хейл та Альони Альони під назвою «Teresa & Maria».Слухачі зазначають, що до постаті мати Терези є багато питань.

Реакція підписників

Підписники сторінки Джеррі Хейл почали писати свої коментарі. Вони зазначають, що у біографії мати Терези є сумнівні факти і оспівувати її у пісні — це неприпустимо.  • «Я вибачаюсь, а чи нормально співати про мати Терезу? Чи може не всі розуміють до кінця її біографію? Ще у 1991 році вийшла стаття американського журналіста про умови тримання хворих у притулку, який саме Тереза називала «для вмираючих». Ще є документалка, де розкривається багато сумнівних фактів, зв’язки з максимально крінжовими політиками та бізнесменами того часу».
  • «Також не один раз бачив досить негативні факти про неї. До Діви Марії питань немає, а ось до мати Терези багато питань».
  • «Треба три секунди в гуглі, щоб дізнатися, хто така мати Тереза. Певно у вас був дуже завантажений графік, що ви не знайшли цих трьох секунд. Того що іншої причини, чому ви оспівуєте моральну людожерку, я не бачу».
Скріншоти коментарів / instagram.com/thejerryheil
Скріншоти коментарів / instagram.com/thejerryheil
Скріншоти коментарів / instagram.com/thejerryheil

Нагадаємо, що інший учасник Нацвідбору, група NAHABA, теж потрапив у скандал. Слухачі встигли розкритикувати їхню композицію «GLASSS», яка нібито схожа за звучанням на пісню «Нас не догонят» російського гурту t.A.T.u.

До речі, фінал Нацвідбору на Євробачення-2024 відбудеться 3 лютого 2024 року.

Залиште свій коментар