Після вибуху на хімзаводі поблизу Рівного з’явилися загадкові яскраво-рожеві калюжі: ДСНС дізналася, чи шкідлива рідина. Фото і відео

Після вибуху на хімзаводі поблизу Рівного з’явилися загадкові яскраво-рожеві калюжі: ДСНС дізналася, чи шкідлива рідина. Фото і відео

У полі неподалік від Рівного з’явилися дивні калюжі з рожевою рідиною. Рятувальники з Державної служби з надзвичайних ситуацій разом з екологами перевірили їхнє походження та дізналися, що причиною появи незвичного явища став препарат для боротьби зі шкідниками.



Про підозрілі баюри, виявлені на Рівненщині через кілька днів після вибуху на хімзаводі «Рівнеазот», повідомила пресслужба ДСНС та опублікувала відповідні фото (щоб подивитися фото, доскрольте до кінця сторінки). Зазначається, що їх помітили біля села Колоденка, яке розташоване всього за 7 км від обласного центру.



22 липня до рятувальників звернувся місцевий житель Олексій Машта, який першим натрапив на рожеві калюжі. Він поділився знятим відео:

У місцевій ОТГ встановили, що один із сільськогосподарських виробників під час обробки угідь залишив у полі рештки рідини невстановленого походження.



На місце прибули співробітники ДСНС та екологи. Фахівці взяли проби ґрунту та самої речовини для проведення експрес-аналізів. Також провели обстеження атмосферного повітря.

Неподалік від Рівного з'явилися дивні калюжі з рожевою рідиною
Рожеві калюжі

Як встановила експертиза, яскраво-рожева рідина, яку виявили на Рівненщині, – це препарат «Префект», сертифікований в Україні. Він призначений для боротьби зі шкідниками. Клас небезпеки препарату – третій з наявних п’яти. У ДСНС додали, що загрози для людей немає.

Препарат "Префект"

 

Залиште свій коментар