«Пілот тролить росіян, пролітаючи над Кримом»: це відео підриває мережу прямо зараз

«Пілот тролить росіян, пролітаючи над Кримом»: це відео підриває мережу прямо зараз

У мережі з’явилося відео, на якому «український пілот» під час польоту над Кримом вирішив оригінально поспілкуватися з пасажирами через внутрішній зв’язок. Він порадив росіянам скористатися аварійними виходами. Зараз це відео підриває мережу, а чим воно виявилося насправді — читайте в нашому матеріалі.Відео розмістив в TikTok блогер з ніком chornobrovyi.

«Наш шлях пролягає вздовж нашого українського Криму. Зараз ми знаходимось над кримськими горами. Якщо на борту є росіяни — аварійні виходи промарковані зеленими позначками», — спокійно каже пілот.Всім іншим людям він побажав гарного польоту і швидкого прибуття.

«Ви (росіяни. — Ред.) маєте чудову можливість возз’єднатися «с родной гаванью». Всім іншим людям — гарного польоту. Очікуємо прибуття за розкладом», — додав жартівник.«Український пілот» потролив росіян, пролітаючи над Кримом

Відзначимо, що незабаром відео було видалено TikTok. Блогер розповідає, що контент соцмережі повністю модерується з Росії. Хлопець закликав створити український офіс TikTok.

Зі слів хлопця можна зрозуміти, що відео є постановкою.

Залиште свій коментар