Пасажири перетворили вагон «Інтерсіті» на свинарник: «це бидланство, просто дно» (фото)

Пасажири перетворили вагон «Інтерсіті» на свинарник: «це бидланство, просто дно» (фото)

У швидкісному поїзді «Інтерсіті» сполученням Київ — Львів пасажири відзначилися надзвичайною «акуратністю», залишивши після себе купу недоїдків, калюжі, рвані упаковки, обгортки, стаканчики та пакети зі сміттям як на кріслах, так і на підлозі.Відповідне фото 3 квітня опубліковано на Facebook-сторінці «dpt.kiev.ua«.

На кадрах видно, що громадяни у вагоні поїзда, який відомий як своїм комфортом, так і чималими цінами на квитки, влаштували справжній свинарник.Судячи з усього, пасажири вирішили добряче підкріпитися в дорозі, але чомусь прибрати після себе не вважали за потрібне. При цьому їх не бентежило, що у вагоні з ними поруч знаходилися й інші люди — попутники.

Залишається не зрозумілим, як відреагував стюарт на подібну ситуацію, і чому гори сміття ніхто не прибрав. Також не уточнюється, коли саме стався випадок.Пасажири перетворили вагон "Інтерсіті" на свинарник: "це бидланство, просто дно" (фото)

Пасажири поїзда «Інтерсіті» перетворили вагон на свинарник (фото: facebook.com/dtp.kiev.ua)

У мережі бурхливо відреагували на такий інцидент в дорогому поїзді. У коментарях до публікації нечистоплотних пасажирів називають бидлом, і зауважують, що вирахувати їх не проблема, адже всі місця продаються на конкретне прізвище.

  • Знайти та покарати!
  • У житті всяке буває. Кожен може так… повеселиться, перебрати, «перестаратися», і, чого приховувати, іноді хоче. Просто за таке стюардам і прибиральникам й іншому персоналу потрібно залишити щедрі чайові. Ну і, безумовно, не турбувати попутників. А підхід «заплатив за квиток і роблю, що хочу» — це бидланство, свинство та інші епітети, зазначені в коментарях.
  • Хрюші!
  • У чому проблема? У вагоні є камери, квитки іменні, заблокувати цих товаришів і не продавати більше квитки на УЗ, як роблять у нормальних країнах, наприклад, на стадіонах не продають квитки футбольним хуліганам…
  • Це просто дно!
Залиште свій коментар