Організатори турніру ганебно назвали Світоліну росіянкою: швидка реакція тенісистки

Організатори турніру ганебно назвали Світоліну росіянкою: швидка реакція тенісистки

Пресслужба турніру у Страсбурзі поставила біля прізвища першої ракетки України Еліни Світоліни російський прапор. Українка швидко вказала на помилку журналістів.Пресслужба турніру в офіційному профілі у Twitter зробила грубу помилку у сторону української тенісистки Еліни Світоліни.

Прикра помилка

Організатори вирішили зробити твіт, де вказали на фаворитів змагань. Ними стали на думку пресслужби Кароліна Плішкова, Софія Кенін і Еліна Світоліна.Біля прізвища Світоліної стояв російський прапор. Еліна швидко відреагувала на цю помилку та у коментарі вказала український символ.Організатори потім видалили твіт з помилкою та вибачились за таку помилку.

Наголосимо, що біля американської тенісистки Софії Кенін організатори також вказали невірний прапор, пресслужба вважала, що вона виступає за Ліберію.

Результати Світоліної у перших виставкових турнірах після карантину

Світоліна здобула перемогу  Світоліна перемогла у фіналі турніру в Німеччині  у Німеччині. Це був перший вихід на корт проти суперниці для Світоліної після карантину і відразу вдалий. У фіналі українка перемогла чешку Петру Квіткову у наднапруженому фінальному поєдинку. Переможницю дівчата визначали у цікавий спосіб. Замість останнього сету був супер тай-брейк. Тут для перемоги треба було набрати 10 очків. Перемогу здобула Світоліна, вигравши 10:5.

Після звитяги Світоліна провела черговий виставковий поєдинок. Але цього разу на турнірі у Берліні у матчі за третє місце українка програла 32-й ракетці світу Андреа Петковіч з Німеччини.

 

Залиште свій коментар