Організатор концерту Лорак в Одесі обіцяв «воювати за російську мову» і «гнати нациків»

Організатор концерту Лорак в Одесі обіцяв «воювати за російську мову» і «гнати нациків»

Український активіст Сергій Стерненко показав, як організатор концерту Ані Лорак в Одесі Артем Вознюк обурювався українізацією. Він заявляв, що готовий «воювати за російську мову» і «гнати поганою мітлою нациків».Відповідний пост Стерненко опублікував у Facebook (щоб подивитися фото, доскрольте новину до кінця). Крім того, на сторінці в соцмережах Вознюка на його аватарці зображена заборонена в Україні георгіївська стрічка і розміщений прапор Росії.

«А це організатор концерту Ані Лорак в Одесі. Артем Вознюк, власник кінотеатру «Москва». Писав, що українське майбутнє в Україні це «херня» і обіцяв «гнати нациків». Виступи Лорак заплановано в клубі Ітака на 16 і 17 серпня», – повідомив активіст.Висловлювання Артема Вознюка
На аватарці зображена заборонена в Україні георгіївська стрічка

До речі, Артем Вознюк – одеський медіамагнат, власник «Просто Раді.О» і мережі великих кінотеатрів «Одеса-Кіно» у Києві, Одесі, Дніпрі та Кривому Розі. Захисник російської мови і прихильник надання їй статусу другої державної в Україні. Неодноразово помічений в українофобії та має відверті проросійські погляди.

Організатор концертів Лорак Артем Вознюк
Як виглядає Артем Вознюк
Залиште свій коментар