Оля Полякова назвала Настю Каменських «хвойдою» в ефірі шоу

Оля Полякова назвала Настю Каменських «хвойдою» в ефірі шоу

У відповідь артистка хотіла ляснути колегу по губах.Відома українська співачка Оля Полякова знову доволі різко висловилася щодо колеги.

Так, під час випуску одного з розважальних шоу знаменитість жорстко пожартувала щодо артистки Насті Каменських, назвавши її «хвойдою». Інцидент стався, коли NK сказала, що новий випуск буде яскравим, як і її костюм – з одного боку грайлива атласна синя сукня, а з іншого – стриманий зелений піджак.Оля Полякова і Настя Каменських / instagram.com/kamenskux

«Тут я серйозна детективка, а тут просто…» – почала Каменських, коли Полякова її перебила і сказала: «Хвойда».

На мить усі втратили дар мови і сама NK дещо розгубилася, тоді як Оля почала голосно реготати. У відповідь Настя потягнулася до Полякової, аби ляснути її по губах. Конфлікт зірок перевели у жарт.Потім Настя повторила свою фразу: «Тут я серйозна детективка, а тут NK». У цей момент Полякова знову пошепки сказала: «хвойда».

Нагадаємо, у лютому цього року Оля Полякова потрапила у скандал через те, що назвала Тіну Кароль «плакальницею на похороні». Після цього артистка публічно перепросила коліжанку. Тіна на слова Олі відреагувала і зазначила, що дійсно все життя буде оплакувати померлого чоловіка, а житиме заради сина. Своєю чергою Полякова наголосила, що не мала на увазі особисту трагедію Кароль і зазначила, що вона любить вирішувати конфлікти одразу і якщо неправа, то завжди вибачиться.

Згодом Полякова назвала Камалію «здоровою, цицькатою» та з «товстими ногами». У своєму офіційному коментарі виконавиця зазначила, що її не цікавить чиясь думка.

Залиште свій коментар