Олімпіада 2020: де і коли дивитися відкриття

Олімпіада 2020: де і коли дивитися відкриття

Олімпіада 2020 в Токіо починається вже сьогодні, 23 липня. Церемонія відкриття Олімпійських ігор пройде на Національному стадіоні о 14:00 за київським часом.На Олімпійських іграх будуть представлені 33 виду спорту. Українці боротимуться за нагороди у 25 з них.

Хто може відвідати церемонію відкриття

На стадіоні за церемонією відкриття Олімпіади 2020 спостерігатимуть тільки 10 тисяч осіб. Це пов’язано з карантинними обмеженнями у зв’язку з коронавірусом.Звичайних глядачів на захід не пустять. Там будуть тільки дипломати, високопоставлені особи і члени Міжнародного олімпійського комітету, а також спортсмени з 206 країн.

Що покажуть на церемонії

Церемонія відкриття Олімпійських ігор буде розділена на кілька частин. Буде мистецька програма, яка продемонструє історію і культуру Японії.Також очікується промова імператора Японії, парад спортсменів, підняття олімпійського прапора та запалення олімпійського вогню.

Де дивитися трансляцію

Прямий ефір трансляції буде вести телеканал «UA: Перший». Також подивитися Олімпіаду 2020 можна на платформі «Суспільне Спорт». Початок церемонії відкриття 23 липня о 14:00.

Залиште свій коментар