Окупант із Чувашії знявся в рекламі армії РФ і загинув в Україні: не прослужив і місяця. Фото та відео

Окупант із Чувашії знявся в рекламі армії РФ і загинув в Україні: не прослужив і місяця. Фото та відео

На війні проти України було ліквідовано окупанта із Чувашії Сергія Станового. Ще в липні він знявся в пропагандистському ролику, де хвалився своїм бажанням приєднатися до злочинної «спецоперації» і вихваляв РФ.Про це на своєму каналі в Telegram у четвер, 18 серпня, повідомило міжнародне розвідувальне співтовариство InformNapalm. Судячи з наявних даних, контрактник не прослужив в армії країни-агресорки і місяця (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).

«Найкраща соціальна реклама війни на Росії», – пожартував автор посту InformNapalm.Відомо, що Становий – батько трьох дітей, який жив у Новочебоксарську. Раніше він служив у російських прикордонних військах (63-й прикордонний загін у Біробіджані), прикордонником. Потім – працював монтажником у будівельній фірмі в Чебоксарах.

Пропагандистська стаття про Сергія Станового

Окупант заявляв, що гроші йому «не такі важливі» і він патріот. У пропагандистському відео чоловік говорив, що воюватиме «за батьківщину».Він стверджував, що хотів піти на війну добровольцем, але не склалося. Однак у Росії наприкінці травня змінили правила підписання контракту, дозволивши укладати їх з особами, старшими за 40 років. Так Становий і потрапив на фронт, проте був швидко ліквідований Силами оборони України.

Додамо, що старший син Станового навчається на військового. Чоловік говорив, що виховує своїх дітей «патріотами».

Новина про загибель окупанта

 

 

 

Залиште свій коментар