Кузьма Скрябін міг би вижити в злощасній ДТП: мама співака розповіла про два дивні моменти

Кузьма Скрябін міг би вижити в злощасній ДТП: мама співака розповіла про два дивні моменти

Мама відомого українського співака і ведучого Кузьми Скрябіна, який трагічно загинув 2 лютого 2015 року під Кривим Рогом, Ольга Кузьменко вважає, що її син міг вижити в страшній ДТП. Якби цистерна на старому молоковозі, з яким зіткнулося авто зірки, була би в порядку, а машину перед цим не «підготували», все закінчилося би інакше.Таку думку Ольга Михайлівна висловила в інтерв’ю ведучому Славі Дьоміну на Люкс ФМ. Жінка переконана, що аварія не була спланована, а трагедію спричинили два моменти – некерована машина та іржава цистерна, що впала на співака (щоб переглянути відео, доскрольте до кінця сторінки).

Ольга Кузьменко розповіла нові подробиці загибелі сина.

За словами матері Кузьми, водій молоковоза до справи не причетний. Це стара та хвора перелякана людина, каже вона.«Щоб так підкомбінувати, щоб аварія сталася саме на тому повороті – це неможливо. Це був випадок, але Андрія вже підготували, тобто його машина була некерована. Думаю, що водій молоковоза до цього не причетний. Вони ж не в лоб вдарилися, вони вдарилися боком. Старому взагалі нічого, його трохи трусонуло, то ж висока машина. Але Андрій вдарився», – розповіла Ольга Кузьменко.

Кузьма Скрябін загинув 2 лютого 2015 року.

Вона додала, що обидва чоловіки намагалися уникнути зіткнення, але «черкнулися машинами».«І ота іржава цистерна зверху впала на Андрія. Розумієте, що його вбило? Якби цистерна була би в порядку і не вдарилася, ну то потовклися б трохи, подушка безпеки би спрацювала. Але це машина була некерована, він повертав, вона не слухала», – сказала жінка.

Вона також пригадала слова арт-директорки гурту «Скрябін» Ольги Любченко, яка перебувала в салоні позашляховика Кузьми Скрябіна в момент смертельної ДТП.

Кузьма любив одягати вишиванку

«Це найнадійніша машина, абсолютно електроніка… І коли його несло на той молоковоз старий ржавий, та пасажирка, що сиділа коло нього… Вона потім не хотіла того казати, і я не хочу її підводити… Але вона сказала, що Андрій гальмував, але нічого не працювало. Потім вона сказала, що спала і нічого не бачила. Ну це її право, знаєте, людина хоче жити. Але ту першу фразу на другий день після смерті вона не сказала», – підкреслила Ольга Михайлівна.

 

 

Залиште свій коментар